PRZEWIŃ  STRONĘ

rolety

Blog

Roleta jako zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi

Rolety, czyli nowoczesne zasłony, które można zainstalować zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie okna, cieszą się coraz większą popularnością zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w sklepach z witrynami. Dzieje się tak nie tylko dzięki ich podstawowej funkcji, jaką jest osłanianie okien i wnętrza przed wzrokiem przechodniów lub działaniem pogody, lecz również za sprawą łatwości ich obsługi - w zależności od zastosowanego mechanizmu rolety możemy podnosić i opuszczać, używając linki lub łańcuszka, nawijając je na wałek lub posługując się elektrycznym silniczkiem.

Więcej

Podstawowe rodzaje osłon okiennych

Letnie przegrzewanie się pomieszczeń oraz ich zbytnie nasłonecznienie sprawia, że w przypadku większości domów, mieszkań i miejsc pracy konieczne jest zastosowanie osłon okiennych. Ich rodzaje różnią się zarówno pod względem miejsca montażu, jak i sposobu wykonania czy zastosowania.

Więcej

Żaluzje czy rolety - co wybrać?

Mimo że jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyły się raczej z biurami i budynkami użyteczności publicznej, żaluzje i rolety na dobre już zagościły w naszych domach. Chronią przed słońcem, nocą dają nam odrobinę intymności, a z racji tego, iż dostępne są w wielu kolorach i wzorach pełnią też funkcję ozdoby oraz stają się elementem aranżacji wnętrza. Gdy decydujemy się na remont, kupujemy nowe mieszkanie, czy też po prostu chcemy nieco zmienić wygląd naszego mieszkania, stajemy jednak przed dylematem co wybrać – żaluzje czy rolety? Zastanówmy się, czym różnią się oba te rozwiązania i na które z nich warto się zdecydować.

Więcej

Witamy na blogu!

Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu

Więcej

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

rolety

LUZINO

ul. Rumiankowa 8

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

rolety

609-726-361

rolety
rolety