PRZEWIŃ  STRONĘ

rolety

Blog

Czym są rolety rzymskie?

Rolety rzymskie najczęściej stosowane były w kuchni. Ze względu na swoją funkcjonalność zaczęto stosować praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. Najlepiej sprawdzały się w kuchni bez względu czy pomieszczenie jest małe, czy przestronne.

Więcej

Markizy jako zadaszenia balkonów i tarasów

Taras i balkon są bardzo popularnym elementem współczesnego budownictwa. Dają możliwość popołudniowego wypoczynku po pracy oraz stanowią idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi. Mogą też spełniać funkcje placu zabaw dla dzieci. Ich wadą jest zwykle bezpośrednia ekspozycja na przedpołudniowe lub popołudniowe słońce, które latem może być męczące, a nawet niebezpieczne. Dlatego ważnym elementem tej zewnętrznej przestrzeni jest markiza – ruchomy system zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej.

Więcej

Charakterystyka żaluzji drewnianych

Żaluzje okienne mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od tego, czy zamontowane będą wewnątrz pomieszczenia, czy na zewnątrz. Do najbardziej uniwersalnych modeli zaliczane są żaluzje drewniane, wpisujące się także we współczesny trend eko. Zastosowanie naturalnych materiałów sprawdza się w aranżacji większości pomieszczeń, a ponadto nadaje im ponadczasowego i wyjątkowego charakteru. Co sprawia, że drewniane żaluzje są tak popularne?

Więcej

Moskitiery jako ochrona przed owadami

Większość z nas z utęsknieniem czeka na ciepłe dni i równie ciepłe noce. Jednak przyjemność tych chwil potrafi zakłócić inwazja komarów, much i innych bzyczących insektów. Owady przedostające się do wnętrz irytują zarówno mieszkańców miast, jak i terenów wiejskich. Skutecznym sposobem, by zabezpieczyć się przed ich niepożądanymi wizytami, jest zastosowanie moskitier. W naszym wpisie opowiadamy o zaletach tej sprawdzonej i bezpiecznej ochrony okien oraz drzwi.

Więcej

Jak działają rolety dzień-noc?

Rolety dzień-noc to rodzaj wielofunkcyjnych rolet okiennych łączących w sobie zalety zarówno firan, jak i zasłon. Co więcej, ich uniwersalny, minimalistyczny design pozwala na dopasowanie ich do większości rodzajów aranżacji wnętrz.

Więcej

Roleta jako zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi

Rolety, czyli nowoczesne zasłony, które można zainstalować zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie okna, cieszą się coraz większą popularnością zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w sklepach z witrynami. Dzieje się tak nie tylko dzięki ich podstawowej funkcji, jaką jest osłanianie okien i wnętrza przed wzrokiem przechodniów lub działaniem pogody, lecz również za sprawą łatwości ich obsługi - w zależności od zastosowanego mechanizmu rolety możemy podnosić i opuszczać, używając linki lub łańcuszka, nawijając je na wałek lub posługując się elektrycznym silniczkiem.

Więcej

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

rolety

LUZINO

ul. Rumiankowa 8

rolety

609-726-361

rolety
rolety