PRZEWIŃ  STRONĘ

rolety

Rolety rzymskie, dzień-noc i maty okienn – TRÓJMIASTO

Najstarsze przesłony okienne z różnych materiałów stosowano już w starożytnej Japonii i Chinach. Przez tysiące lat ten prosty element wystroju zmieniał swój wygląd i funkcje. Obecne rolety są nie tylko praktyczne, ale też dekoracyjne i łatwe w utrzymaniu. Odsłanianie i zasłanianie okna nie wymagają specjalnych umiejętności, a na prostą obsługę pozwalają nowoczesne mechanizmy rolet. Zmieniły się też materiały. W miejsce tych ciężkich i trudnych do utrzymania pojawiły się lekkie poliestry, płótna oraz specjalne tkaniny, które nie przepuszczają światła.


Rolety, które proponujemy Klientom, różnią się też budową, a w efekcie – wyglądem i przeznaczeniem. W sprzedaży mamy nowoczesne rolety dzień noc, wykonane z dwóch tkanin o różnym stopniu przejrzystości. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu pasów obu tkanin względem siebie pozwalają one na dozowanie ilości wpadającego światła. Montowane wewnątrz pomieszczenia doskonale uzupełniają moskitiery okienne. Proponujemy również wyjątkowo eleganckie rolety rzymskie, które podczas zwijania układają się na oknie w dekoracyjne fałdy. To idealne rozwiązanie zarówno do salonu, jak i do kuchni.


Rolety zewnętrzne (antywłamaniowe) zabezpieczające


Jeśli poszukujecie Państwo skutecznej ochrony przed nieproszonymi gośćmi, polecamy rolety zewnętrzne (antywłamaniowe) zabezpieczające. Są to konstrukcje montowane w specjalnych kasetach umieszczanych nad otworem okiennym, na zewnętrznej ścianie budynku. Dzięki specjalnym prowadnicom uniemożliwiają dostanie się do szyby i stłuczenie jej czy otwarcie okna. Rolety zabezpieczajace najczęściej są wykonane z aluminium i oznaczone odpowiednią klasą odporności antywłamaniowej.


Wszystkie rolety dzień noc, wolnowiszące i w kasetach, rolety rzymskie i mini, rolety antywłamaniowe, a także maty bambusowe rolowane i rzymskie oferujemy wraz z usługą montażu.

rolety

ROZMOWA

Z KLIENTEM

Proces Zamawiania

ZOBACZ JAK WYGLADA PROCES SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

rolety
rolety
rolety
rolety
rolety

WYKONANIE POMIARÓW I SKŁADANIE

OFERTY

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

rolety

GWARANCJA

2 LATA

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

rolety

LUZINO

ul. Rumiankowa 8