PRZEWIŃ  STRONĘ

rolety

Żaluzje okienne - TRÓJMIASTO

Żaluzje okienne należą do przesłon powszechnie stosowanych już od wielu lat. Charakteryzują się specyficzną konstrukcją, gdyż są wykonane z szeregu poprzecznych lamelek, czyli wąskich pasków materiału połączonych żyłkami lub sznurkami. Cechą funkcjonalną, która odróżnia je od przesłon rolowanych czy plisowanych, jest regulacja ustawienia lamelek. W efekcie jest możliwe całkowite odsłonięcie lub zasłonięcie okna bez podnoszenia żaluzji. Osiąga się to przez ustawienie lamelek w odpowiedniej pozycji – poziomej, prostopadłej do płaszczyzny szyby lub nachylonej pod odpowiednim kątem.

 

Żaluzje okienne mogą być wykonane z różnych materiałów, zależnie od tego, czy są montowane wewnątrz pomieszczenia, czy na zewnątrz. Do modeli uniwersalnych zaliczają się żaluzje drewniane. Montowane na zewnątrz doskonale zastępują rolety antywłamaniowe. Umieszczane wewnątrz pokoju, nie tylko zaciemniają wnętrze, ale też są atrakcyjną i elegancką dekoracją.

 

W ofercie firmy F.H.U. DAREK znajdziecie Państwo szeroki wybór przesłon okiennych wykonanych z lamelek. W sprzedaży mamy żaluzje drewniane i tekstylne, a także z tworzyw sztucznych i aluminium. Do wyboru są też żaluzje okienne poziome oraz żaluzje pionowe – verticale. Są one niezwykłą ozdobą wysokich pomieszczeń w hotelach, biurach, salach konferencyjnych, a także w przestronnych domowych salonach. Wszystkie typy żaluzji zewnętrznych i wewnętrznych oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Zapraszamy Klientów z Rumi, Wejherowa, Trójmiasta i okolic.

Znajdą Państwo u nas także moskitiery okienne, a także rolety antywłamaniowe.

rolety

ROZMOWA

Z KLIENTEM

Proces Zamawiania

ZOBACZ JAK WYGLADA PROCES SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

rolety
rolety
rolety
rolety
rolety

WYKONANIE POMIARÓW I SKŁADANIE

OFERTY

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

rolety

GWARANCJA

2 LATA

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

rolety

LUZINO

ul. Rumiankowa 8